ÚvodMailrss-ico

O firme

 

Kamenárstvo MIBO vzniklo v roku 2004. Sídlo spoločnosti sa nachádza v obci Hliník nad Váhom pri základnej škole (okr. Bytča). Za 13 rokov fungovania spoločnosti sme v našej firme zlúčili predchádzajúce dlhoročné skúsenosti práce s kameňom a rozšírili ponuku o ďaľšie doplnkové služby v oblasti spracovania kameňa a kamenárstva. Sme rodinná spoločnosť, ktorá si zakladá na poskytovaní služieb a realizácii v najvyššej možnej kvalite, na odborných a profesionálnych službách, korektom prístupe, dodržiavaní termínov a dohôd s klientom. Pre nás su rovanko dôležité všetky relaizované zákazky nehľadiac na ich rozsah a najdôležitejšia je pre nás Vaša spokojnosť, ktorá ktorá zvyšuje kredit našej spoločnosti a potvrdzuje našu pozíciu na trhu.

 

km-bn-001

 

Zaoberáme sa výrobou, predajom, spracovaním a finálnou montážou náhrobných pomníkov, rámov, dosiek, parapetov, obkladov zo žuly, náhrobných doplnkov a kompletných kamenárskych prác. Vyrábame dlažbu a betónové ploty.

 

km-bn-002

 

Ponúkame originálny dizajn pomníkov. Zákazníkov v príprade požiadania bezplatne navštívime s katalógom a ponukou našich výrobkov a služieb. Už tradične sa snažíme osloviť nielen kvalitnou prácou a materiálmi, ale aj serióznosťou a rozumnými cenami za realizácie a výrobky nami ponúkané.

 

km betonove-ploty

 

V prípade záujmu o akýkoľvek výrobok alebo služby nás môžete navštíviť osobne na našej adrese, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Na požiadanie pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašej špecifikácie.